Konferencja odbędzie się w Olsztynie, w centrum konferencyjnym hotelu Manor (adres: ul. ul. Kanarkowa 47, 11-041 Olsztyn; manorhotel.pl).

Olsztyn to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce, otoczone licznymi jeziorami i lasami. W samych granicach miasta znajduje się aż 11 jezior. W centrum miasta znajdują się liczne zabytki architektoniczne, świadczące o długiej i bogatej historii tego miasta, założonego około 1353 roku. Najbardziej znanym zabytkiem jest Zamek Kapituły Warmińskiej, leżący na Szlaku Zamków Gotyckich, ale równie znane są Wysoka Brama, Stary Ratusz na Rynku Starego Miasta czy Bazylika pw. św. Jakuba. Warto zobaczyć również słynne Planetarium, które powstało w 500 rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika.

Hotel Manor jest nowoczesnym hotelem z zapleczem konferencyjnym, malowniczo położonym nad jeziorem Żbik w Olsztynie. Usytuowanie hotelu nad jeziorem i pośród lasu sprawia, że poza udziałem w Konferencji Uczestnicy będą mieli okazję do wypoczynku w ciszy i spokoju, w pięknym otoczeniu natury, korzystając ze zdrowego mikroklimatu, wprowadzającego w pogodny nastrój i sprzyjającego różnym formom aktywności fizycznej.

slide olsztyn m

logo kopernik150XXXVI Konferencja Toksykologów Sądowychlogo ies1a

XI Ogólnopolski Zjazd Naukowy Toksykologów Klinicznych