Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość przedstawienia prac w trzech formach:

- referatu wygłoszonego w sesji głównej  (przewidywany czas - 15 minut, w tym krótka dyskusja),
- prezentacji ustnej przedstawiającej wyniki badań (przewidywany czas - 15 minut, w tym krótka dyskusja),
- prezentacji plakatowej.

Jednostronicowe streszczenia należy przygotować zgodnie z załączonym wzorem i przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , zaznaczając preferowaną formę prezentacji. Zaakceptowane komunikaty zostaną zamieszczone w materiałach konferencyjnych (pod warunkiem opłacenia przez autorów opłaty konferencyjnej).

Wzór streszczenia pozostaje taki sam jak w ubiegłych latach i będzie do ściągnięcia ze strony internetowej Konferencji (można korzystać również z wzorów ubiegłorocznych).

Z uwagi na czas konieczny na wydruk materiałów konferencyjnych, w materiałach zamieszczone zostaną jedynie streszczenia przesłane do dnia 5 kwietnia 2019 roku.

Prace prezentowane podczas konferencji, które w formie przeznaczonej do druku zostaną nadesłane na adres Instytutu do dnia 30 czerwca 2019 roku, po uzyskaniu pozytywnych recenzji będą opublikowane w czasopiśmie „Problems of Forensic Sciences”.

WZÓR  STRESZCZENIA

logo kopernik150XXXVI Konferencja Toksykologów Sądowychlogo ies1a

XI Ogólnopolski Zjazd Naukowy Toksykologów Klinicznych